Bride - She is unbeatable woman of my life

28. července 2010 v 21:10 | Claire McCoy |  Bride

Copak existuje na světě někdo jiný s kým bych chtěl strávit zbytek života? No vážně. Jak si tuhle otázku můžu položit a čekat, že bych odpověděl ano. To je ale blbost. Stačí když se podívám do jejich očí a vím, že překonám cokoliv. Její vlasy. Když do nich zabořím tvář a vtáhnu do sebe tu vůni, ve vteřině zmizí celý příšerný den a jsem doma. Nikdy nepochopím jak může vonět po medu i mátě zároveň. Když mi věnuje úsměv, dokáže mně unést, kamkoliv si jen přeje. Ví vůbec o tom? Tuší jak bezvýhradně jí miluju? Toužím jí dát celý svět jako ona ho dává mně jen tím, že mi dovolí probouzet se vedle ní. Nezasloužím si jí. Napadlo jí to někdy? Nedokážu popřít, jak hrozný někdy opravdu umím být. Nikdy nepochopím, že si mně vybrala. Ze všech těch, které si kdy vybrat mohla. Věta, kterou mi řekla dnes ráno, když jsem jí žádal o ruku mi pořád zůstává v hlavě. "Ukradl si světu mé srdce." Pronesla to jako by toho litovala. V tu chvíli se mi málem rozsypal svět na miliony malým kousíčků, které by nikdo nedokázal poskládat zpátky. Sklonil jsem hlavu, aby neviděla tu bolest v mích očích. Jenže ve vteřině mi nadzvedla bradu, aby se mi do nich mohla zadívat. Chvíli jsme se na sebe jen koukali, než pronesla slova, které jsem nečekal, že je v životě uslyším. "Ukradl jsi ho a skryl na místo, kde bude navždy v bezpečí. Nedokážu si představit svůj život po boku někoho jiného. Neumím ani pomyslet na to, že bys nebyl se mnou. Život bez tebe by byl pro mně bezcenný. Miluju tě Riley Harrisne! Navěky budu chtít jen tebe. Miluju tě."
Dokázal jsem na ní jen tupě zírat. Kdybych byl schopen slova nejspíše bych stejně nic neřekl. Zaskočila mně. Byl jsem si jistý odmítnutím. Jak by mně mohla milovat. Všechen ten strach a obavy zmizely. Nemohl jsem uvěřit pravdě, dokud mně nepolíbila. Nevím jak dlouho jsem byl z toho okouzlujícího proslovu mimo, ale nakonec jsem ze sebe ještě jednou vysoukla tu otázku, abych se opravdu ujistil. Pořádně jsem se nadechl a ještě jednou se zeptal. "Takže si mně teda vezmeš?" Oči jsem měl pevně zavřené a napínal uši. Ani jsem nevěděl proč. Čekal jsem dvě dlouhé vteřiny, než jsem opět těsně u svých úst ucítil její dech, který ladně pronesl to jediné sladké slovo. "Ano." Na okamžik jsem otevřel oči. Cítil jsem, jak se mi na tváři rozlévá úsměv. Moje paže si jí tiskly k mému tělu. Tak silně a nežně, jak jen dokázaly. Potom už jsem dokázal vnímat jen naše polibky. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Had Had | 28. července 2010 v 22:04 | Reagovat

No prisaham na mou sbirku komixu ze to neni trapny ale naopak moc pekny :) a fakt budu rad kdyz budes pokracovat v tomhle misto pribezich o Benovi :) PS:Porad jsem jediny kdo tu dava komentare to se musi zmenit :) PS2:Sbirku komixu za nic nedam :D

2 dadu0605 dadu0605 | 28. července 2010 v 22:49 | Reagovat

súhlasim :-) mne sa páčia aj príbehy o Benovi ...ale aj toto je skvelé.. proste máš talent.. ktorý nemá len tak hocikto.. :) normálne moc také nečítam ;-) ale toto bolo v niečom iné..nwm v čom..asi v tom že to bolo fakt originálne :-) pokračuj vtom dalej ;-)

3 Sweet-Lady** Sweet-Lady** | Web | 29. července 2010 v 10:14 | Reagovat

Ok,když chceš,jestli to bude nesrozumitelný tak zase písni a já to zkusím ještě jinak:-)Takže:
1.Otevři si NOVÝ ČLÁNEK a klikni na tlačítko HTML(na liště nahoře)
2.Do okna zkopíruj tenhle kod:
<a href="adresa tvého blogu"><img src="adresa ikonky nebo obrázku" alt="" title=""></a>
-Místo adresy blogu napíšeš svůj blog a adresu obrázku tak,že si klikneš na obr.pravým tlačítkem myšky a klikneš na vlastnosti a tam si zkopčíš URL,to vložíš na místo,kde je adresa ikonky nbo obrázku
3.A dáš hned zveřejnit-popřípadě si jí můžeš dát do menu.....
Doufám,žes to pochopila:)Pa:-)

4 Mates Koch Mates Koch | 29. července 2010 v 23:15 | Reagovat

Sice jsem tvé příběhy o Benovi nečetl (za což sem možná rád .. nevím)ale toto jo a je to pěknéé :) máš talent ségra... :)) jen tak dál ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama