Ben Cristovao

4. srpna 2010 v 19:25 | Claire McCoy |  People!

Pokud u Bena zdání klame, pak to jde se mnou vážně z kopce. Denně narážím na lidi, kteří tohohle člověka odsuzují. Nemám ráda pomluvy, obzvlášťe od těch, kteří plavou svým vlastním životem. Nebudu se zaobírat vzhledem či barvou kůže, přestože tohle téma, by taky potřebovalo celou studnu slov.
Zajímalo by mě, jak žije takový reportér. Jestli taky "žere jako o život." Jak to byl schopen říct o Benovi v jednom článku. Ou možná mají pravdu, že je nespolehlivý, arogantní či drzí, ale co my můžeme vědět? Až nám tyhle vlastnosti předvede sami si vytvoříme názor na věc. Má obhajoba zní takto: Tým spolupracovníků ho může neustále do něčeho tlačit. Já sama mám problémi stíhat své sliby. Ben toho má daleko více. Nedívím se, že nestíhá. Každý si občas potřebuje vydechnout. Pokud jde o to, že Bena neobklopují davy tak jen proto, že se stydí. Málo kdo by přišel k někomu koho obdivuje a začal mluvit. Nenapadne vás, co mu vlastně chcete říct. Někteří lidi, umí být i soucitní a dokáží se vžít do života toho druhého. Nechcou ho třeba zbytečně zdržovat, jen kvůli tomu aby ho pozdravily. Když vás za den zastaví 30 lidí a máte toho kapánek co stihnout, nemůžete se divit, že jde radši do fastfoodů než do restaurace.
Každý z vás má na Bena svůj názor. Bulvár vám poskytne "Špínu". Je smutné vědět, že jsou lidi schopní věřit čemukoliv. Já jen chci, aby jste si neutvářely své názory na Bena díky bulváru, ale z toho co vám poskytne on sám, protože svět je plný lidí co si na něco hrajou. Je mnoho lidí co nosí masku, kterou odkládají když jdou spát. Jeden člověk ale ne. Nezáleží na tom jak se jmenuje nebo jak vypadá, ale na tom co se skrývá uvnitř. Jeho život, který vede nám ukazuje jaký doopravdy je. Nemarní svůj čas. Jde za svými sny a takový člověk si zaslouží podporu. Nikdy nám neřekl křivé slovo a dokáže se postavit za ty, kteří to potřebují. Dokáže udělat radost těm, kteří jen sní. Je schopný bláznivých věcí pro naše úsměvy. Jsou tu lidi, kteří nikdy nepochopí proč se vlastně my pozastavuje nad tímto andělem. Andělem né pro to jak vypadá, ale právě proto jaký je! Bohužel ti lidé si budou vždy myslet, že nás pobláznil jeho vzhled a úsměv, ale my vždy budeme vědět že tady jde o víc. Kolik lidí je schopných udělat tolik věcí jako on? Kolika lidem se dá vlastně věřit. Poprosit je o laskavost a vědět že se na nás nevykašlou. On nám ukázal a ukazuje, že všechno je možné. Že záleží jen na nás jak si postavíme svůj život. Proto ho obdivujeme a vždy při něm budeme stát. Dělá toho pro nás hodně a proto tu budeme vždy my, kteří děláme aspoň to málo pro něj. Ben Cristovao bude mít vždy místo v našich mobilech, sešitech i plakatových zdech, ale především bude mít místo v našich srdcích a myšlenkách. Tal si rozmyslete, čemu chcete věřit.
Všichni ti, kteří při něm stojí ví, že si naši podporu zaslouží. Pokud jde o skutečnost je neuvěřitelné co všechno dokázal. Můžeme se ohlédnout zpět a vidět všechny překážky, které zdolal. Nelenoší a nenechává svůj život, aby mu proklouznul mezi prsty. On toho vážně hodně dokázal.
Děkuje nám za podporu, ale dík patří především jemu. Bene ty sám jsi došel tak daleko. Možná tě podporujeme, ale naši podporu by sis nikdy nezískal kdyby jsi nedělal to co děláš. Stále na sobě makáš a to je vážně super. Sice tě holky možná nevýdají na chatu, ale ví kolik toho máš. Takže to chápou. Nedávno mi po dlouhé době zase něco došlo. A sice, že jsi vlastně dal dohromady spoustu skvělích lidí. Jenom díky tobě a tomu, že jdeš do sebe, že nás informuješ o tom co děláš, že jsi takový jsi dal nevědomky dohromady spoustu teď již nerozlučných lidí a vznikla spousta přátelství. Ku přikladu díky tobě jsem mohla poznat Olgu a Marečka. Taky jsem díky tobě našla Katy. Jen díky tobě jsme se naučily využívat Českou poštu.
Jen můžu říct, že dopis je rozhodne lepší než smska. Já osobně mám z toho radost jak pětiletá holčina z nový hračky, ale to sem teď nepatří.
Vážně bych tu mohla vypsat seznam lidí, kteří se díky tobě vážně našli. Denně uvažujeme s Katy jak je to vlatně možný. to že se známe a že je naše pouto i přes všechnu dálku, tak silné.
Já vím, že já sama jsem podlehla tomu co si pár lidí někdy pošuškává. Na chvíli jsem v tebe přestala věřit, ale díky tomu, že jsem tě pak viděla na vlastní oči a neposlal si mně na pár míst, kam bys mě poslat určitě mohl, tak mi pak došlo, jak blbá jsem byla. Ty toho máš fakt opravdu hodně. Omlouvám se.

Pokud si to přečteš: Za všechny co pro nás děláš vědomě i nevědomě ti patří veliký dík. :) 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama