Katynka Janků

2. srpna 2010 v 20:32 | Claire McCoy |  People!
Promin, ale neodolala jsem. Nejradši bych si z tvých fotek z Anglie udělala dessing na blog. Tímhle bych ti chtěla říct, co všechno pro mně znamenáš. I když na polovinu zapomenu a udělám tu děsný hrubky. Pokud budeš chtít tak tenhle článek smažu, ale umístím ho na facebook.

Nikdy nepochopím, jak vzniklo naše pouto. Když jsem začínala psát příběhy Bena a Claire čekala jsem, že se budu muset bránit proti útokům a poznámkám na mojí osobu. Ještě větší nesmysl pro mně byl dávat to na jeho stránku, ale někdy nás něco napadne a v tu chvíli nám je fakt jedno co se bude dít dál, prostě jsem to udělala. Jenže hloupé poznámky se nedostavily a ke mně doputovalo pokračování příběhu. Nezamýšlela jsem, že se ke mně dostavý další část, po tom co jsem viděla Claire zničenou ve sprše nad ztrátou, kterou viděla. Jsem jen ráda, že moje hlava někdy pracuje sama od sebe a já jen můžu žasnout. Bylo mi jedno co na to řeknou lidi, ale přesto se přiznám doufala jsem, že si získám alespoň malý kousek Benovi pozornosti. Nečekala jsem, že poznám tebe. Pokud se nemýlím, pak první tvůj komentář se ocitl u 5.týho příběhu. Napsala jsi ho  21. listopadu 2009 v 18:50 a já ti odpověděla o minutu později. Byla jsi pro mně další člověk, kterýmu se prostě líbí moje psaní. Dokážeš si představit, že by se "Claire McCoy Lullaby a Katynka Janků se nestali přáteli?" Je nevím, ale z takový představy rozhodně nadšená nejsem.

Teď nevím, čím začít. Víš ze začátku jsi opravdu byla jen další člověk, ale potom co jsme si začaly psát prakticky denně, jsem se na tebe strašně těšila. Nikdy nezapomenu na to, jak jsi jela na Chodov. Co jsi pro mně udělala. Katy jsi neuvěřitelná. Jiný slova mně nenapadají.  Skypovaly jsme hodněkrát, ale nejkrásnější pro mně bylo opravdu to, jak jsme se učily. Koukaly na sebe a po každé když se nám něco nepovedlo jsme si říkaly jak jsme v dupě. Jak jsi přišla s tím, že si vezmeš mojí fotku s sebou jako podporu. Víš co jsem udělala já? Vzala si tu tvojí. Mám pocit, že jsem tam měla i podpis kartu od Bena, kterou jsem měla ve svý nejoblíbenější knížce. Zlato nepřeháním, když řeknu že jsem si tě dala na lavici a podepřela si tě náramkem a pokaždé, když jsem si nevěděla rady mi stačil jeden pohled na tebe. Byly jsme v tom společně. Před posledním příkladem mi od tebe přišla smska. Zvládla jsi Chemii! Byla jsem šťastná a doteď jsem na tebe pyšná. Potom jsem to dokázala i já. Zvládla jsem tu matiku. Další večer jsme skypovaly znovu. Doteď nepochopím, jak jsem mohla vytuhnout. Víš, pokud mám být upřímná, pro mně jsi dala i tu fyziku. Jen nemůžeš za to, když máš místo fyzikáře kreténa. Víš co ti ještě musím říct? Když jsem na dně stačí mi zvednout mobil a zavolat ti. Je jedno o čem se budem bavit. Prostě tvůj hlas a to, že jsme nějakým způsobem v tu chvilku spolu mně obejme a uklidní. Teď, už budu muset jít, ale stejně - cokoliv co bych mohla říct ti nikdy neukáže kolik pro mně znamenáš.

Ať, už nás život zavede kamkoliv, nikdy nebudu litovat, že mně zvláštním způsobem zavedl k tobě. I kdyby naše pouto někdy skončilo tím, že se vydáme každá jinou cestu nebo si už tak nepadnem do oka až spolu strávíme větší čas, pro mně budeš vždycky Katýsek. Proboha já nevím, proč ti nedokážu dát jiný jméno nebo přezdívku, která by se k tvý osobě hodila. Když ty jsi vymyslela, tak neuvěřitelnou emotivní Clíí.

A tímhle ti ještě chci říct, že je úplně jedno kolik lidí oslovení Clíí používá. Já si při tom vždycky vzpomenu na tebe. Vždycky se tak připitomněle usměju a vyvolá to ve mně krásný pocity. Nikdy mi nikdo nemůže vymyslet krásnější přezdívku, než jsi to udělala ty.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Had Had | 2. srpna 2010 v 20:53 | Reagovat

Jde videt ze jsi to napsala o cloveku ktery ti je neskutecne blizko a jak ty rikas spriznena duse krasa a muzes byt stastna ze ji mas :)

2 Katynka Katynka | 3. srpna 2010 v 20:40 | Reagovat

Clíí,já nevim co říct...tohle je nádherný...snad jen jedno I LOVE U FOREVER :-P  děkuju moc...pláču :( :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama