Bride - In the arms of Riley

10. října 2010 v 10:47 | Claire Lullaby |  Bride

Probudila se v polibku vycházejícího slunce. Líbalo jí pokožku a polovina její duše ležela vedle ní bez žádných starostí. Položila svou hlavu k Rileyho srdci. Tiše poslouchala a vzpomínala na uplynulých pár hodin. Někdy pozorovala jak se rozednívá. Kdyby chtěla možná by mohla zase usnout a probudit se v rozumnou dobu, ale chtěla se nechat pohltit myšlenkami. Před pár dny se pohádali. Bolelo jí z toho srdce. Jako by se brouzdala bazénem plného střepů. Ale vše už je v pořádku, a teď tu leží spolu. Jak ho vůbec mohla podezírat? Vždyť jí požádal o ruku a plánují svadbu. V myšlenkách zakroutila hlavou a dál poslouchala jeho klidně bušící srdce. V životě by jí nenapadlo, že zrovna ona umí být žárlivá. V žaludku jí zalechtalo hejno motýlků, když si vzpoměla na jejich usmíření. Nevěděla to jistě, ale určitě se trošku začervenala při přehrání svých vzpomínek. Jeho ruce byly všude. Byly všude. Stejně jako kapky deště ani on nevynechal jediný milimetr. V hlavě jí zatepalo její vlastní srdce, když vzpomínala na to jak i ona hladila jeho dokonalé tělo. Ta bolest kterou si prožila, díky tomu odloučení jí otevřela oči. Nevěděla jestli jejich vztah vydrží. Netušila jestli jí miluje. Ani nebyla schopná si představit, kam je jejich cesta zavede, ale bylo jí jasné, že děkuje každé vteřině v jeho blízkosti. On byl její důvod proč přimět své srdce tlouct, kdyby krvácelo. On byl její důvod žít, kdyby umírala. Byl by jejím ukojením, kdyby měla hlad. Děkovala bohům, že jí do cesty postavily tohohle anděla. Pokaždé, když slyšela další bum jeho srdce, přineslo jí to k němu blíž. Připevnilo jí to ještě víc k jeho tělu a duši. Včerejší noc by mohla srovnávat s budoucím životem vedle něj. Jeho oči zářili před každým polibkem, který jí věnoval. Šeptal jí slova při kterých přetékala štěstím. Dokázala o tom přemýšlet celé hodiny. Nechávala se pohlcovat předlouhé chvíle. Nakonec se probudil a ona znovu spatřila jeho oči, které se vpíjely do těch jejích. Ve vteřině si uvědomila tři věci. Za prvé nikdy bez něj nebude schopná jít životem dál. Za druhé jejich srdce bijí naprosto přesně. V tom nejkrásnějším rytmu a žádné další srdce se mezi ně nedokáže postavit. A za třetí každým dalším dnem ho miluje více než předchozí noc.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Shainy Shainy | Web | 10. října 2010 v 10:52 | Reagovat

Krásné :) můžu se zeptat,kde bereš inspiraci? :D

2 Mary(druhý blog) Mary(druhý blog) | Web | 10. října 2010 v 20:14 | Reagovat

ahoj,k tomu článku o vlcích.S části jsou to info z googlu.A z čísti z mojí hlavy.Ale jelikož se o mysticu zajímám.Zjistila jsem, že okřídlený vlk v poctatě neexistuje(res.nejsou o něm žádné mytologické záznamy.) z čehoš plyne, že info na googlu je stejně výmyslem uživatelů.Jinak jinné články jsou často pravdivé..čerpané z  wikipedie a jinných zaměřených servrů.Jinak pěkný dess.

jo a muj druhý blog o mystice :  

www.antidicaprio2.blog.cz

3 adminka Claire adminka Claire | Web | 10. října 2010 v 20:27 | Reagovat

Ještě jednou se omlouvám Mary. Byl to problém v nastavení :) Záměrně jsem tenhle tvůj první komentář neblokovala :)

4 Mary (druhý blog) Mary (druhý blog) | Web | 10. října 2010 v 20:52 | Reagovat

jj,v poho:-)hned smáznu ty commenty.Ja sem ted skoro furt na tom mystickém blogu,právě jsem dodělal dva články,takže na tom hlavním( s vlkama )jsme málo..jinak bych si tě všimla dřív

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama