Karel Jech

3. listopadu 2010 v 22:00 | Claire Lullaby |  People!
Mrzí mě, že nevím datum dne, kdy jsem si tě poprvý všimla. U Katynky mojí spřízněný duše! :-* jsem to byla schopná najít, ale tady mi to trochu zkomplikovalo vymazání tvýho videa, kvůli tý druhý soutěži Bena.

Nelituju ničeho, co se kdy stalo. Někdy něco dokáže sblížit a jsem ráda, že jsem tě neztratila. Mrzelo by mě to. Jsi úžasný člověk. Strašně si vážím lidí, kteří si stojí za svými slovy a myšlenkami, ale nevnucují je ostatním.  Vážím si těch, co bojují o svý místo na zemi. Jdou dál a nic je nezastaví. Nestydí se za to kým jsou, protože jsou jedineční. Nebo za to co dělají. Říkám to proto, že někdy je těžký bojovat o svůj sen, když záleží taky na tom co na to lidi řeknou. Protože bez těch kterým se to líbí, by to nešlo. Ty jsi jeden z těch co takovým člověkem je. Člověkem, který začal z ničeho, snášel kritiku a posměch, ale šel dál. Jde dál a půjde dál, dokud nedosáhne toho, pro co se rozhodl.

Někteří lidi, potřebují člověka vidět naživo, aby mohl říct jo teď už ten člověk pro mě něco znamená a má místo v mím životě. Pro mě to neplatí. Mě si může zísat každý. Jen tím jaký je. Neskrývá nic ze sebe a nechá člověka, aby ho příjmul nebo odmítnul. Příjdu na fb a píšu si s tebou. Když si s tebou píšu, tak s tebou prostě mluvím. To mi stačí, abych se rozhodla jestli stojíš za to, abys nebyl jen stín.

Teď ke tvýmu talentu, díky kterýmu jsem si tě všimla. Díky tomu, že si jdeš za svým jsem tě mohla poznat. Díky tomu, že jsi svý video dal na B. stránku. Díky tomu, že i když tě lidi třeba kritizovali, nikdy si svůj sen nevzdal. Tohle pro mě znamená hodně, protože i já mám svý sny. Nejde jenom o Tanec, ale o všechno co umíš. Neměl bys být naštvaný, kvůli tomu, že někdo ocení něco jinýho, než to co by sis přál. Všechno se ti to hodí a všechno to dokážeš zkombinovat. To nás všechny zaráží. To nás všechny nadchne a jsme z toho úplně někde - vedle.
To, jak umíš zpracovávat svý videa, svý nápady. Pracovat s počasím a se svými pocity. Do toho co děláš vkládáš sám sebe. Miluju tvoje Alejandro a jsem zvědavá, jestli ho budeš schopný překonat. Tobě jde sice jenom o tanec, ale my milujeme všechno co umíš. Na to prosím nikdy nezapomeň.

Miluju pocit, že se usmíváš na svět. Tak se usmívej a nikdy, nikdy, nikdy, nikdy se nerozhodni vzdát se svých snů. Protože jinak, bych se zubit nemohla a já se na tebe zubit chci! :-*


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Stánina49 Stánina49 | 13. listopadu 2010 v 0:39 | Reagovat

..ty jo Clear, já z Tebe nemůžu :-) nikdy jsem nepoznala tak citově založenou dívčinu, dámu :-)))), všechno co jsi napsala je naprostá pravda, já bych to tak krásně vyjádřit neuměla--- fakt, ale sedí to na Káju úplně tak jak si to já myslím :-))))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama