Leden 2012

It will be good

25. ledna 2012 v 23:28 | Claire |  Bedtime Stories- Alex -
Jedno jediné přání, provází mě nocí. "Prosím, otoč se Christiane!" Nic jiného si mé srdce nepřeje. "Prosím otoč se a vrať se zpět k mím dveřím." Opravdu mi nezbývá nic jiného než, tu stát a cítit jak někdo láme mé srdce?. "Chrisi." Zašeptají má ústa do tiché noci, ale on pokračuje dál. Jediné co mi zůstalo je náramek. Stříbrný náramek. S nejbolestnějším věnováním, které pro mě v tuhle chvíli existuje. "Pro nejlepší kamarádku." Nakonec jsem tedy zavřela dveře a potom se zhroutila na zem jako celý můj svět a naděje.
I knew I wouldn't forget you
And so I went and let you blow my mind

- Shauny -
Právě se nacházím v nemocnici a čekám na někoho, kdo mi řekne jak jsou na tom, ti které miluji. "Přežíjí to vůbec?" Ptám se sama sebe, když mi na mysli vytanou vzpomínky. "Tolik krve. Všude ticho. Jen já, oni a má bezmoc..." Cítím, jak se mé srdce třepotá. "Jako motýl." Napadne mě náhle. Nikdy nic není jisté. "Kéž bychom se nepohádali! Kéž bych jim stihla říct, jak moc je mám ráda!"
Do you ever feel, feel so paper thin
Like a house of cards
One blow from caving in

- Erik -
Jediné co vidím je tma. "Možná, že když teď otevřu oči, stane se zázrak." Zkusím to, ale nic. Stále vidím tmu. Jsem slepý a vždy budu. Už si ani nepamatuju jaké to bylo vidět barvy, duhu, něčí tvář. Říká se, že vzpomínky zůstanou. "Ale kde je mám najít v té velké tmě. Kde?"
Tell me did you sail across the sun
Did you make it to the milky way to see the lights all faded
And that heaven is overrated


- Beth -
A je to tady. "Úsměv Beth." Je to jen další rok. Teď prostě nasadíš smile a budeš předstírat, že tu chceš být. Nebude to těžké. Jen prostě každému poděkuješ i když by sis přála být jen s jediným člověkem, úplně někde jinde, ale to se nestane. To přece sama dobře víš. Protože ten člověk, nemá takovou rodinu jako ty. Možná by bylo jednoduší, kdyby ti nedávali nic, než aby ti dávali něco jen aby se neřeklo. Tolik by to nebolelo. "Kašli na to. Prostě nasaď úsměv!"
Today I don´t feel like doing anything
I just wanna lay in my bed