Affs

Affilates

4. prosince 2010 v 17:54 | Claire

Elite

- miluju jí, protože má na svým blogu má úžasný příběhy. Někteří tvrdí, že spisovatelem nemůže být kde kdo, ale já říkám, že spisovatelem je ten, kdo to má v srdci a ty takovým člověkem jsi.

shitman
- no tak tohohle kluka mám ráda. Jeho blog je směsicí všeho na co příjde a taky mu slouží jako deník. Hlavně ho nikdy nepište s velkým S. Nemá to rád! :D
- na jejím blogu naleznete obrázky, které se mi moc libí, deník a taky povídku o klukovi se jménem Alex Barren. Nenechte se zmást. Tím její psaní nekončí. Má tam toho daleko víc.

- můj jedinečný a úžasný čipvampír :P Na jeho blogu je spoustu článků z jeho života ale i příběhy :)

Normal


- Glee. Najdete tam doslova a do písmene všechno, co se týče tohoto seriálu a to vážně nekecám. Fotky, zajímavosti, kde a kdy seriál stáhnout. Glee na Twitteru. Prostě všechno.

- její články mají hodne do sebe. Rozhodně stojí za to si je přečíst. Taky tam najdete články o knížkách, které miluju a informace o filmech, které jí zaujaly.

- přichází s novým blogem, který je takovým pokračováním předchozího Paranoia-world. Na novém blogu najdete články z deníku, spoustu muziky a taky vlastní tvorbu, protože Paranoia rád kreslí. :)

 
 

Reklama